В Ужгороді до завтра обіцяють знайти працівника МРЕМу, через якого кілька вулиць залишились без світла

В Ужгороді до завтра обіцяють знайти працівника МРЕМу, через якого кілька вулиць залишились без світла

fb80ed8-2

Після того, як в Ужгороді кілька вулиць залишились без світла через неможливість дістатися до забудованого електрощитка, заступник ужгородського міського голови Іван Волошин повідомив, що сьогодні на місце виїхали представники муніціпальної міліції і перевірили всі наявні документи.

Виявилося, що вся необхідна документація є і в знаходиться в повному порядку, а причиною вчорашньої ситуації є те, що представники ужгородського МРЕМ вчасно не виконали роботи по переносу вищевказаного щита:

«Забудовник (власники аптеки) письмово звертались кілька разів, з офіційною заявою про перенос, згідно технічних умов, заяви відповідно зареєстровані. Замість того, щоб вчасно зробити роботи по переносу, якийсь інженер з МРЕМУ усно дозволив замурувати стінку («за пару днів нічого не станеться, а після Нового Року зробимо»)», — написав Волошин на своїй сторінці у соцмережі.

Окрім того, заступник мера уже завтра пообіцяв з’ясувати ім’я працівника МРЕМу, винного у цій ситуації, та повідомив, що доступ до рубильника відновлений, а завтра його перенесуть в інше місце. Відповідно, із енергопостачанням проблем більше немає.

Нагадаємо, учора ввечері кілька ужгородських вулиць залишились без електрики через порушення технічних норм при зведенні прибудові в одній із аптек.

Pin It