В Ужгороді покладуть край комунальному безладу

дворникУжгородський виконком погодив проведення конкурсу на обслуговування чотирьох районів міста

На сьогоднішньому засіданні ужгородського виконавчого комітету, його члени оголосили дату проведення конкурсу на обслуговування чотирьох районів міста – там, де зараз працюють комунальні «жеки» №№ 1, 4, 5 та 8. Це означає, що тепер до процесу обслуговування будинків долучаться приватні організації. Відповідно – вони отримуватимуть від ужгородців гроші за квартплату.

Цю тему в своїх дописах на Фейсбук вже неодноразово піднімав перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин:

«На ЖРЕРи однозначно чекає реорганізація, бо теперішня модель – це справжнісінька нісенітниця. Ми готуємося до роботи в ринкових умовах. Слід навчитися покращувати рівень надання послуг без міського бюджету. Перейти на цей етап маємо за перший квартал 2015 року! Беззаперечна ЛІКВІДАЦІЯ комунальних підприємств – першочергова справа! Місто має бути замовником послуг у комерційних структур на конкурсних засадах: зробив – отримав, не зробив – ні! Зробив погано – штрафні санкції, повторилось – розірвання угоди про співпрацю. Міська ж рада не повинна займатися бізнесом, прикриваючись комунальними підприємствами».

Згідно з ухваленим сьогодні проектом рішення, конкурс буде проведений уже 31 липня – саме тоді, очевидно, будуть розкриті пропозиції учасників.

ВИКОНКОМКонкурс було оголошено ще на початку року, тож усі бажаючі організації уже подали документи до міськради.

Pin It