Євген Молнар: детально про нові призначення в області

МолнарУжгородський активіст і член міськвиконкому Ужгорода Євген Молнар висловив власне бачення щодо змін в обласних органах місцевого самоврядування

Низка подій, яка сколихнула все Закарпаття, не залишила байдужим нікого. Як звичайні люди, так і політики та активісти висловлюють свої думки щодо стрілянини в Мукачеві, про призначення нових посадових осіб.

Не став виключенням і ужгородський активіст, член виконкому Євген Молнар. На своїй сторінці в мережі Фейсбук він виклав публікацію, в якій чітко окреслив свою позицію щодо нових дієвих осіб Закарпаття. Текст наводимо повністю:

«Як вже стало відомо, на Закарпатті рішенням Президента України відбулася зміна осіб на керівних постах. Так, тепер на посаді губернатора – Геннадій Москаль, Князєв Сергій- голова міліції Закарпаття, Воєводін Олег – голова СБУ.

Вважаю дані події великим проривом в межах області та маленькою перемогою в масштабах країни.

Громадськість Закарпаття хотіла бути почутою, і Київ нарешті нас почув. Ми всі вимагали від Президента реакції на події, які відбуваються в нашому краї. І це стосувалося не тільки події у Мукачеві, а й загальної ситуації «клановості» в нашому краї.

Шкода, що привід для стрімких змін виявився таким сумним – загинули люди. Світла їм пам’ять.

Ну а що стосується мого ставлення до змін – скажу так: з повагою ставлюся до рішення Президента. Так, по-моєму, повинен ставитися будь-який громадянин країни.

З приводу призначення Москаля губернатором є вагомі підстави вважати, що порядок в області він наведе. Як сказав Петро Порошенко, «на Закарпатті куди не підеш – скрізь хтось комусь належить. Цей тому клану належить, інший – іншому. Москаль кому належить? – Президенту! ». Те ж саме стосується і нового глави СБУ в Закарпатській області – Олега Воєводіна, оскільки його на цей пост порадив сам Москаль. Думаю, що вони проявлять стійкість та професіоналізм на новому місці і будуть працювати виключно на благо народу України.

З приводу Сергія Князєва можу сказати одне: сподіваюся, що він заслужить повагу закарпатців, як свого часу заслужив його попередник Сергій Шаранич. І так само, як і Шаранич, Князєв продовжить політику добрих взаємовідносин з громадськістю та журналістами, буде відкритим до народу.

Впевнений, що співпраця трьох вищезазначених новопризначених керівників буде повною та спрямованою на викорінення криміналу. Щоб ніхто нікого не кришував, щоб міліціонери могли виконувати свою службу в повній відповідності з Законом, а не чекали, хто і яку команду дасть зверху (сват-брат-кум «царька», «шишки» і т.д)

Що стосується мого особистого ставлення до цих людей – ще раз підкреслю свою позицію. Цих людей обирав Президент, і хто б не опинився на їхньому місці – я з повагою ставлюся до його вирішення.

Для мене на першому місці завжди було і залишається питання безпеки та спокою людей у нашому краї. Заради цієї мети закарпатці повинні об’єднатися. І події в Мукачеві ще раз довели необхідність не розслаблятися, не втрачати пильність і – саме головне – бути одним цілим, одним народом! Взаємодія правоохоронних органів, керівників і простих людей має бути максимально повною. Тільки так ми зможемо більше не допустити військових дій на нашій території, тільки так можна прибрати корупцію і максимально знизити кримінал. Щоб ми могли спокійно ходити по вулицях нашого улюбленого міста, щоб нашим дітям ніхто і ніколи не смів погрожувати».

 

Pin It