Балогівці почали «задобрювати» виборців канцтоварами

1439205954_petevkavv-42384Останнім часом пробалогівські інтернет –видання зарясніли повідомленнями про масову роздачу ранців та шкільного приладдя від народного депутата України – Василя Петьовки. Кожному першокласнику свого виборчого округу в Тячівському і Рахівському районі політик презентував такий подарунок. При чому зроблено це було публічно у приміщенні навчальних закладів, куди було запрошено і батьків, і дітей.

А щоб малеча не забула про такий щедрий подарунок від «поважного дяді» для них зроблено спільне фото на пам’ять. Ось так з ранніх літ ми принижуємо своїх діток та привчаємо до совковості й меншовартості, показуючи « ОБРАНИХ» світу цього. Тож про яке виховання гідності й самоповаги можна говорити?

«І дітвора, і їх батьки задоволені: адже щедрі подарунки дозволяють неабияк заощадити сімейний бюджет, враховуючи те, що ціни на шкільне приладдя постійно зростають», — пишуть журналісти.

Виходить, що Петьовка цим благородним жестом ледь не рятує закарпатські родини від зубожіння, які не можуть самотужки спорядити діток до школи.

Однак напрошується питання, а хто довів людей до такого стану, щовони не можуть придбати найнеобхідніше? Хто як не народні депутати, в тому числі й Василь Петьовка, який у парламенті вже майже 10 років, повинні відповідати за соціально-економічний розвиток держави та добробут народу? Їх для того й обирають, щоб вони приймали такі закони, за якими б кожен громадянин України мав можливість працювати і забезпечувати свою родину. Чи не так?

transkarpathianews.net

Pin It