Боротьба з кланами на Закарпатті дає результати: у Балог криза

завантаженняЗа даними ОПОРИ, основна бізнес-група Мукачівського району – це мережа «Барва» Віктора Балоги. За останні півроку в «районі депутата» втратили робочі місця майже вдвічі більше людей, ніж їх отримали.

Про це повідомляє управління статистики у Мукачівському районі. За останні 5-6 місяців роботу отримали менше, ніж 500 людей, натомість втратили 846. Кількість штатних працівників за останні півроку зменшилася на 2437 осіб у порівнянні з минулорічними показниками.

Свого часу, зі слів місцевих, Віктор Балога підім’яв весь місцевий бізнес під себе, що обурило місцевих бізнесменів. Як повідомляє громадянська мережа ОПОРА, основною бізнес-групою регіону стала група «Барва», яка належить головному феодалу Закарпаття Віктору Балозі та його клану. Інші бізнес-структури Закарпаття можна об’єднати за партійним принципом, але їх економічна інтегрованість є значно слабшою – пише ОПОРА.

Впливовість групи «Барва» свого часу була посилена відповідними родинними призначеннями. Це дозволило «Барві» стати роботодавцем-монополістом в районі. Підприємства Балоги зайняли різні сегменти економіки області – пишуть на сайті громадянської мережі.

Відоме також інше джерело прибутку нардепа – контрабанда цигарок і деревини на Закарпатті. Чи зумовлені дані управління статистики в Мукачівському районі «бізнес-проблемами» головного феодала Закарпаття Віктора Балоги, поки не вдалося з’ясувати. За однією з версій,  збройний конфлікт в Мукачеві 11 липня виник саме через розподіл контрабандних потоків між Балогою та його конкурентами, внаслідок чого Президент призначив новим головою ОДА Закарпаття Геннадія Москаля, який за місяць своєї роботи на Закарпатті заарештував кілька мільйонів пачок контрабандних цигарок. Вочевидь, збитки нардепа від цих арештів змусили Віктора Балогу «затягнути пасок», але не власний, а народний, і розпочати масові звільнення.

Додамо: сьогодні нардеп Балога має не тільки «Барву», а й власну медіа-групу, до якої входять ТРК «М-Студіо», «Закарпаття-ФМ», газета «Старий замок – Паланок», сайти «Mukachevo.net», Закарпаття онлайн, PMG Мукачево та інші. Ці джерела інформації політик особливо активно використовує сьогодні як інструмент у політичній агітації проти центральної влади України. Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко оголосив про початок боротьби з кланами на Закарпатті.

Pin It