На Закарпатті знімають фільм про Олексу Довбуша

1022Точна дата виходу українського серіалу про Олексу Довбуша, головну роль у якому зіграє лідер гурту «Друга ріка», ще не відома Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на продюсерського центру Magnat Media.

Знімати серіал команда вирушила у Закарпаття. Робоча назва телепроекту — «Олекса Довбуш – легенда Карпат». Події серіалу відбувалися триста років тому, тому проводилася ретельна підготовка до зйомок, щоб передати дух і звичаї того далекого часу.

 Фільм буде присвячений життю знаменитого ватажка визвольного руху карпатських опришків в XVIII столітті. Олекса Довбуш був своєрідним Робіном Гудом, який в ім’я справедливості грабував маєтки поміщиків і роздавав здобуте бідним селянам. Основною зоною, на якій діяв Довбуш і його соратники, була територія Карпат. Після смерті Довбуша в 1745 році його ім’я було увічнено в народних піснях і легендах.

Ідея серіалу показати глядачеві, що історія українського народу настільки багата і різноманітна, а національний дух свободи і справедливості — це як частина нашого буття.

 Робота і підготовка до зйомок телевізійного серіалу «Олекса Довбуш — Легенда Карпат» почалися ще восени 2014 українським продюсерським центром «Магнат-Медіа». Фільм розрахований на 4-5 серії і має незвично побудовану сюжетну лінію, яка розповість глядачеві про дитинство, життя і подвиги народного героя, про дивовижну долю яскравого і сильного серцем і духом чоловіка. Розкриє секрети незвичайних здібностей і таємниці особистого життя Олекси.

Гурт «Друга ріка» також докладе руку до створення саундтреку для фільму. Музиканти планують за участю Національного академічного оркестру народних інструментів записати в новій обробці пісню «Хто, якщо не ти?» зі свого останнього альбому Supernation. Ця композиція повинна стати головною в майбутній картині.

Pin It