Ужгородці подумають про дизайн міста

1439880367_izaynУ четвер, 20 серпня, о 20.00, в ужгородському «Під замком» відбудеться перегляд документального фільму «Урбанізовано».
Фільм «Урбанізовано» режисера Гері Хаствіта – це повнометражний документальний фільм про дизайн міста, який розглядає питання і стратегії міського дизайну та показує деяких провідних архітекторів світу, планувальників, політиків, будівельників і мислителів. Більше половини населення світу проживає в міській місцевості та 75% будуть жити в містах до 2050 року. Але в той час, як деякі міста переживають бурхливе зростання, інші скорочуються. Проблеми, пов’язані з балансуванням житлового будівництва, мобільності, громадського простору, громадянського суспільства, економічного розвитку та екологічної політики, швидко стають універсальними проблемами. Однак велика частина діалогу з цих питань відключена від суспільства. Хто має право формувати наше місто і як вони це роблять? Чи враховують вони думку жителів Ужгорода?
Вивчаючи різноманітні проекти міського дизайну по всьому світу, ми спробуємо дізнатися, яке місце посідає Ужгород у глобальному контексті, кажуть організатори перегляду з ГО «Інститут міста Ужгород», — зацікавлюють організатори афішою у Фейсбук.

Pin It