На Закарпатті залякують непідконтрольних «Єдиному Центру» журналістів

Журналісту та редактору одного із закарпатських видань Павлу Федаці сьогодні зранку підпалили автомобіль. Версії — підпал здійснили на замовлення «ЄЦу».

Керівник прес-служби УМВС України в Закарпатській області, журналіст Олег Подебрій, який наразі перебуває у відпустці, повідомив на своїй сторінці у фейсбук, що даний підпал — це акт залякування непідконтрольних журналістів з боку «Єдиного Центру».

Підпал машини мого друга, журналіста, головного редактора газети «Трибуна», голови осередку «Просвіти» на Закарпатті, сп…

Posted by Олег Подебрий on 10 сентября 2015 г.

Нагадаємо, що сьогодні зранку, близько шостої години, в міліцію зателефонувала дружина журналіста, яка повідомила, що на подвір’ї горить її автомобіль «Фольксваген Пассат». Автомобілем подружжя користувалося навпіл.

авто підпал

Слідчі райвідділу міліції відкрили кримінальне провадження, загоряння автомобілю класифікували за статтею 194 ч.2 ККУ — Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу. Винному «світить» від 3 до 10 років позбавлення волі. Призначено ряд пожежо-технічних експертиз, після яких буде встановлена точна причина загоряння автомобілю — повідомляють на сайті УМВС України в Закарпатській області.

Ми вже повідомляли, що в Ужгороді триває неоголошена війна відомого нардепа проти місцевої влади. Як бачимо, війна Балоги проти ужгородців набирає обертів, жертвами якої стають опозиційні журналісти.

Pin It