Пробалогівський міліціянт-перевертень Богуславський йде на вибори під прапорами БПП «Солідарність»

подебрійНа представленні кандидатів від «Солідарності» в Ужгороді – трапився скандал

Ще напередодні представлення списку кандидатів у депутати Ужгородської міської ради від провладної партії «Солідарність» журналіст та кандидат в мери Ужгорода Олег Подебрій написав у соцмережах репліку про те, що представляти своїх кандидатів «Солідарність» буде в найдорожчому в місті ресторані готелю «Олд Континент».

А вже сьогодні Олег Подебрій на представленні запитав закарпатських провладних народних депутатів Роберта Горвата та Валерія Пацкана: як так сталося, що в списках партії «Солідарність» одіозний колишній міліціонер Роман Богуславський.

Подебрій нагадав нардепам, що на Богуславського було порушено справу щодо підпалів тераси ресторану в центрі Ужгорода та видавництва «Закарпаття», інформує ProZak.info.

DSCN5769Окрім того, Подебрій нагадав епізод з Богуславським з побиттям співробітниці ігрових апаратів.

Народні депутати вдали, що не знали цієї інформації і попросили у журналіста Подебрія представити відповідні судові рішення, на що Подебрій порадив їм зробити запит у міліцію і отримати всю інформацію щодо Богуславського, якого було звільнено з лав міліції за дисциплінарне порушення.

Раніше, в Ужгороді один із громадських активістів розповсюдив відео його розмови із Романом Богуславським, на якому Богуславський розповідав про намір підпалити терасу ресторану, яка належала заступнику мера Ярославу Шафарю, а також розповідав, як вчинив підпал видавництва «Закарпаття».

Журналісти RegionTV знайшли автора відеозізнання скандального кандидата від БПП «Солідарність» Олександра Броді.

У короткому інтерв’ю він повідомив, що звертався до прокуратури із заявою про злочини, скоєні Богуславським:

«Але тепер, коли побачив цю людину в списках кандидатів від проваладнох партії БПП «Солідарність» Порошенка, для мене стали зрозумілі причини відсутності будь-якої реакції правоохоронців».

Pin It