Кандидат від пропрезидентської партії «Солідарність» вбив мукачівського рома (відео)

фото роми стрілянина2

Сьогодні вночі в Мукачеві трапилася резонансна подія. У ромському таборі сталася трагедія, в результаті якої загинула молода людина. 18-річний хлопець отримав вогнепальне поранення внаслідок якого помер.

Власкор RegionTV з Мукачева повідомив подробиці про особу застреленого рома. За словами джерела, ним виявився агітатор від Політичної партії «Відродження». У зв’язку з тим, що незабаром відбудуться вибори до місцевих рад, а також виборЦей осередок виступає проти представників клану та монополіста Віктора Балоги. Відтак, можна припустити, що й події сьогоднішньої ночі мають політичний присмак та напряму пов’язані з виборами 25 жовтня, а також партією «Єдиний центр» Віктора Балоги, котра останнім часом стрімко втрачає позиції як у Мукачеві зокрема, так і в Закарпатті вцілому.

Одразу після звістки про смерть хлопця, близько 4 ранку, обурені роми направилися до помешкання місцевого барона Калмана Лакатоша, якого підозрюють у вбивстві. Маєток підпалили. Скоріш за все, це був самосуд. Згоріли також щонайменше п’ять автівок і прибудинкова споруда. На місце подій прибули рятувальники.

Міліція вже відкрила кримінальне провадження за статтею 115 ч. 1 «Умисне вбивство», за останньою інформацією вбивці затримані. Обурені роми біля Мукачівського міськвідділу вимагають справедливості.

Та як виявилося згодом, до вбивства причетні представники іншої партії – пропрезидентської «Солідарності». Про це у відеозверненні інформує екс-речник Закарпатського УМВС Олег Подебрій.

Pin It