Геннадій Москаль має запросити Валерія Пацкана на розмову щодо мілціонера-перевертня в «Солідарності» Ужгорода (відео)

ПодебрійОлег Подебрій, який балотується в мери Ужгорода, просить Геннадія Москаля з’ясувати мотиви, які спонукали нардепа Валерія Пацкана, внести до партійних списків кандидатів від пропрезидентської партії, бандитів

Кандидат у мери Ужгорода Олег Подебрій у своєму відеозверненні до губернатора Закарпаття Геннадія Москаля, проінформував, що в списку Блоку Петра Порошенко «Солідарність», до ужгородської міської ради зареєстрований колишній працівник УМВС України в Закарпатській області Роман Богуславський, про злодіяння якого писали закарпатські ЗМІ, починаючи з 2008 року.

пацканЗа словами Подебрія, ця особа звільнена, за негативними мотивами, з міліції після цілої низки ганебних вчинків. Перший документальнопідтверджений факт про цього кандидата датується ще 2008 роком:

«Грудень 2008 року, коли ви Геннадій Геннадійович, були Заступником Міністра Юрія Луценка. Переконливо вас прошу, запросити так звану «об’єктивку» та ознайомити з нею Валерія Пацкана, котрий, з незрозумілих причин не знайшов цих фактів про перевертня. Отож, детально про перший скандал за участі кандидата-перевертня — у відео. Документи не публікую, адже вони містять особисті дані сторонніх осіб».

Детально щодо цієї справи — у відеозверненні кандидата в мери Ужгорода.

Олег Подебрій запевняє, це тільки перша частина розповіді.

Pin It