Лідер «Європейської партії України» виступає співзасновником Американського університету в Києві

партіяЗа словами Миколи Катеринчука, офіційна презентація проекту відбудеться на початку червня наступного року

Голова «Європейської партії України» Микола Катеринчук, екс-президент Грузії та голова Одеської ОДА Міхаїл Саакашвілі та телеведучий Савік Шустер засновують приватний Американський університет України.

Мова йде про новітній приватний вуз, який відповідатиме американській системі освіти. Планується, що викладати в університеті будуть видатні професори вищих учбових закладів США і Європи.

Планується, що університет базуватиметься в Києві, а перші студенти з’являться в університеті вже у вересні 2016 року. Мовою навчання має буде англійська.

Планується запровадження кількох факультетів: факультет технологій, факультет бізнесу, факультет мистецтва комунікації і медіа та факультет державного управління.

ЄПУ університет

Саакашвілі названий у презентації як основний контриб’ютор факультету держуправління.

Основним контриб’ютором факультету мистецтва комунікації і медіа має стати Савік Шустер.

Планується, що президентом буде призначено колишнього члена грузинського уряду часів Саакашвілі, екс-міністр економіки Георгій Арвеладзе. Віце-президентом має бути Арчіл Мамателашвілі, а колишня співробітник українського дипкорпусу Наталія Фахрієва – керівником напрямку зв’язків і взаємодії.

Серед контриб’юторів крім Саакашвілі і Шустера також вказані французький політичний журналіст Рафаель Глюксман, ректор аграрного університету Грузії Лаша Готкідзе, один із засновників студії Савіка Шустера і екс-міністр транспорту і зв’язку Павло Елізаров, голова «Європейської партії України» Микола Катеринчук.

ЄПУ університет Катеринчук

Загальна сума необхідних інвестицій для створення Американського університету України оцінюється у 28,2 мільйони доларів.

Інформацію про плани заснувати такий університет підтвердив Микола Катеринчук.

«Я вхожу в коло його засновників. До кола засновників входять Міхаїл Саакашвілі, Георгій Авеладзе, Савік Шустер і я. Це ідея Міхаїла Саакашвілі, проект підтримується державним департаментом США», — сказав Катеринчук.

Він додав, що на початку червня відбудеться офіційна презентація проекту.

Pin It