Мер Ужгорода тишком-нишком зібрав депутатів, щоб… закінчити перерву

Сьогодні вранці скандальна сесія міської ради Ужгорода вже відбувалася і, що вже традиційно для міської ради під керівництвом Погорєлова, була оголошена перерва.

погорелов вікторКілька годин тому у мережі фейсбук з’явилося повідомлення від одного з ужгородських депутатів, що мер Погорєлов таємно збирає сесію міської ради. Активісти та представники ужгородського осередку однієї партії, коли дізналися про те, що Погорєлов збирає депутатів, вирішили піти на ці збори, аби влаштувати «коридор ганьби». Втім, коридору ганьби не було.

Як повідомляють засоби масової інформації, мер Погорєлов, який очевидно не очікував такої кількості активістів та преси, повідомив з-за своєї трибуни, що він «зібрав тих депутатів, яким довіряє». Таких депутатів, які, до речі,  далеко не всі  були позитивно налаштовані на нього, опинилося 24.  Ніяких рішень не приймали. Як виявилося, причиною термінових таємних зборів стала перерва, яку посадовець оголосив сьогодні зранку, по закінченні чергової скандальної сесії під його керівництвом.

Pin It