Микола Катеринчук: «Ужгородці мають шанс обрати справді європейського мера»

До Ужгорода підтримати команду «Європейської партії України» та майбутнього мера Ужгорода Івана Волошина приїхав лідер європейців України Микола Катеринчук.

Катеринчук ВолошинПолітик зустрівся із майбутнім міським головою Ужгорода Іваном Волошиним і активом «Європейської партії України» в Ужгороді. Він висловив свою думку з приводу ужгородської команди та її планів.

«Ідеальною, справді європейською Україна стане у тому разі, якщо люди на кшталт нашого партнера Міхаїла Саакашвілі, Івана Волошина будуть діяти спільно, в єдиній команді європейского вибору!» — промовив голова партії.

Під час зустрічі Микола Дмитрович висловив свої надії на голову осередку партії в місті.

«Іван Волошин – дієвий, ефективний лідер. Саме зараз ужгородці мають унікальний шанс отримати взірцевого мера. За ним, за вашими успіхами в розбудові сучасного європейського міста слідуватиме вся країна!«

Поговорили на зустрічі й про міри, до яких треба вдатися, аби змінити життя міста на краще. Голова «Європейської Партії України» промовив, що для того, щоб змінити місто на краще, треба застосовувати жорсткі міри. Тільки тоді, коли корупціонери боятимуться йти проти закону, вони будуть на нього зважати. Для цього треба мати волю до справді європейських змін.

«Цю силу волі я відчуваю у вашому лідері, у вашій команді, у ваших кроках! В Ужгороді буде мер, який зі своєю командою покаже абсолютно новий підхід до господарювання, який швидко залучать сюди гроші на інфраструктурні проекти, в тому числі грантові кошти. Я в цьому готовий допомогти. Реформи у місті потребує все, починаючи від транспорту й завершуючи каналізаційними мережами. І ми їх забезпечимо!» — підсумував він.

Наостанок Микола Катеринчук сказав партійцям, що лише в тому разі, коли відбудуться зміни, Ужгород стане по-справжньому комфортним – таким, де приємно гуляти з дітьми, де добре почувають всі. Куди з задоволенням приїжджають туристи з усієї Європи – помилуватися прекрасною архітектурою, унікальною історичною спадщиною.

«І я вірю, що це під силу зробити Івану Волошину! Обирай європейський Ужгород! Голосуй за Івана Волошина – № 5 у виборчому бюлетені!

Pin It