Москаль прокоментував затримання Балогівських агітаторів

Вчора вночі в Мукачеві впіймали агітатора, який розносив фальшиві звернення кількох партій. Голова ОДА Геннадій Москаль прокоментував цю подію.

чорна агітація«Раніше я публічно заявляв, що організувати і проплатити цю масштабну брудну провокацію проти мене в області спроможна тільки одна бізнесово-політична структура Закарпаття. Саме та, яка раніше повністю контролювала область, отримувала надприбутки від контрабанди цигарок, і якій моє призначення — як кістка в горлі («Єдиний Центр» — прим. ред.). А зараз ми отримали документальні підтвердження цьому. Тому написав у Мукачівський міськрайвідділ міліції заяву з вимогою відкрити за даним фактом кримінальне провадження й притягнути затриманих до відповідальності. Принагідно попереджаю цих та інших місцевих недокнязьків, їх підлеглих та людей, яким просто задурили голови грошима: так само будуть затримуватися й інші виконавці і організатори як «чорнухи», так і підкупу виборців. Тому не будьте дурними, майте розум у голові та гідність у серці».

В три години ночі довелося побувати в славному місті Мукачеві — писав заяву в міліцію. Справа в тому, що вночі (близько …

Posted by Hennadii Moskal on 24 октября 2015 г.

Pin It