Нормальні маршрутки в Ужгороді з’являться… коли Андріїв сам почне в них їздити! (відео)

Кандидат, що веде боротьбу за крісло мера і який володіє левовою часткою маршруток в місті Андріїв — це єдина причина, чому ужгородці досі їздять на розвалених маршрутках зразку дев’яностих.

Роками Андріїв з Погорєловим займалися власним збагаченням, а звичайним жителям тільки обіцяли нормальні умови проживання, проїзду тощо. Маршрутка в Ужгороді — це «бобік для картоплі», з криши якої в дощ та сніг стікає вода. На жаль, як має працювати нормальний громадський транспорт для звичайного люду саме цим можновладцям не дістало часу дізнатися, отже маємо те що маємо.

«Левова частка маршруток, відповідно й дозволів на маршрутні перевезення в Ужгороді, належить кандидату на посаду мера міста Богдану Андріїву. Наш герой пересувається виключно на величезному джипі ціною в невеликий будиночок в центральній частині міста. Тому не є дивним, що пан Богдан не має й найменшого поняття про те, що таке ужгородська маршрутка, на відміну від нас – пересічних ужгородців» — повідомив Олег Подебрій у своєму відео.

Детальніше — дивіться у відео.

Pin It