Подебрій–Пацкану: «За спинами порядних людей, від БПП до влади рвуться покидьки!» (відео)

подебрій 1Екс-речник Закарпатського УМВС звинуватив ужгородську «Солідарність», що за спиною першого номера в списку Альони Камінської ховаються негідники з кримінальним минулим

У середу, 30 вересня, під час засідання членів БПП «Солідарність» присутній на заході журналіст, кандидат на посаду міського голови Олег Подебрій (самовисуванець — прим. ред.) заявив, що в списку партії є людина, яка має кримінальне минуле. Чоловік наполягав на тому, що особа з таким минулим не має права бути в списках жодної партії.

Мова йшла про Романа Богуславського, який свого часу працював в органах правопорядку, інформує Громадське ТБ Закарпаття.

Зі слів Подебрія, він особисто бачив письмові пояснення цієї особи щодо деяких компроментуючих його ситуацій. Свою обізнаність Олег Подебрій пояснив тим, що тривалий час працював прес-секретарем УМВС Закарпатської області.

Керівництво Блоку Валерій Пацкан, Роберт Горват і Михайло Качур натомість зробили вигляд, що такі факти з життя свого одіозного кандидата, чують вперше. Хоча інформацію щодо кримінального минулого Богуславського, після його звільнення з органів, масово тиражували всі ЗМІ області.

Наводимо фотоілюстрацію статті, опублікованої в січневому номері газети «Новинка» за 2009 рік:

стаття БогуславськийЯк ми інформували, вчора на представленні кандидатів до Ужгородської міської ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» виявилося, що до його складу увійшов скандально відомий в краї екс-міліціонер-перевертень Богуславський. Про разючі факти з його минулого повідав Олег Подебрій, який донедавна очолював прес-службу обласного УМВС.

Pin It