Через свою подружку прибічники Януковича та Ратушняк намагалися «прихопити» партію

Потужний старт у виборчій кампанії та високий рейтинг команди «Європейської партії України» в Ужгороді муляє очі окремим політичним елементам обласного центру, які взяли стратегію ходи до виборця через чорний піар, критику опонентів та відверте хамство.

Попадюк-Глонті3Сьогодні напередодні виборів для трансляції чергової порції бруду «із шухляди» передвиборчого арсеналу прихильників регіоналів та родини Погорєлова витягли колишню голову «Європейської партії України» в Закарпатті Надію Попадюк. Одразу після обрання керівником обласного осередку партії, Надія Попадюк стала політично загравати з екс-мером Ужгорода Сергієм Ратушняком. Входила до кола його близьких «знайомих». Останній уже мав плани, як через Надію наб’є в ряди кандидатів від «Європейської партії» своїх нинішніх тушок у міській раді.

Однак, свідомі партійці почали сигналізувати про таку ситуацію у Київ. Відтак, реакція керівництва не забарилася: Надію Попадюк було знято з голови організації. І не лише через політичні зв’язки з Ратушняком, а й через таку ж дружбу з екс-регіоналами та заодно дерибанщиками міської землі та майна Михайлом Чурилом, Віктором Феєром та Віктором Бобітою.

Колишня очільниця Закарпатського осередку «Європейської партії України» неодноразово потрапляла до об’єктиву фотокореспондентів. На світлинах жінка розважається з екс-регіоналами й дійсними прибічниками режиму Віктора Януковича. Після окремих засідань міськради журналісти фіксували, як Надія сідала у машину до того ж перефарбованого нині у «Патріот» регіонала Михайла Чурила.

11815616_925609487485415_36453419_n Попадюк-Глонті3

Повідомляємо, що Надія Попадюк була виключена з лав партії в липні поточного року, задовго до початку виборчих перегонів. За результатами засідання Ради партії, за поданням Центральної контрольно-ревізійної комісії було ухвалено рішення про заміну керівництва і складу Закарпатської обласної організації, про що інформували на офіційному сайті «Європейської партії України». В часи, коли в місті Ужгород «царював» Сергій Ратушняк, відомий дерибанщик та розкрадач майна міста — ця особа входила до близького до Рати кола прибічників. У тому числі з цієї причини її було виключено з рядів партії.

Pin It