Іван Волошин – підприємець, перший заступник міського голови, кандидат № 1 від “Європейської Партії України” в Ужгороді

Майбутні депутати від “Європейської Партії України” в Ужгородській міській раді: Іван Волошин — підприємець, перший заступник Ужгородського міського голови.

Іван Волошин

Іван Волошин — перший номер у списку «Європейської партії України» до Ужгородської міської ради, ужгородській бізнесмен, у 2010 році став депутатом ужгородської міської ради. У 2012-му році через конфлікт з кланом Віктора Балоги вийшов з фракції «Єдиний Центр», та не побоявся протистояти всій корупційній системі, яку організував клан Балоги.

У кінці 2014 року став першим заступником міського голови та швидко розпочав системні реформи в місті. МАФи, реклама, архітектурна концепція історичного центру.  «Нетиповий чиновник» — так його назвали городяни за постійне спілкування в мережі  Фейсбук. Демонстрував нетипову відкритість щодо  громади,  залучав експертів з інших міст по розробці програм, сайтів про комунальне господарство міста, збереження ЖЕКів, тарифи на сміття, в результаті  Погорєлов та стара команда спробували звільнити Івана Волошина. Після невдачі, повністю позбавили повноважень.

Є творчою особистістю. Відтворив театральну площу (будинок Апріорі), залучений до відновлення  пам’ятнику архітектури – готелю «Корона», який було придбано інвестором за 1 мільйон доларів, ще мільйон вкладений у відновлення та 3 будуть вкладені в устаткування, профільне призначення готелю.

З 2011 року Іван Волошин активно користується соціальною мережею «Фейсбук». Щодня публікує по кілька дописів. Висвітлює у всіх подробицях політичне, корупційне життя Ужгорода, пише відверто та по суті те, що відбувається, не боячись  жодних утисків. Завдяки цим постам читачі можуть дізнатися про внутрішні протистояння політичних сил в місті. Їх реальні причини. Іван Вололшин є жертвою балогівської пропаганди. Ця людина дійсно прагне і може очолити команду, очолити рух по перетворенню Ужгорода. Для цього потрібні відповідні повноваження та впершу чергу підтримка людей. Підтримка людей не тільки Івана, але і всієї команди «Європейської партії України» в місті Ужгороді.

Pin It