Балога має українців за дурнів — експерти

Незалежні політичні аналітики стверджують, що одіозний нардеп із Закарпаття зробив чергову голослівну заяву. 

балогаНа своїй сторінці у Фейсбук, Віктор Балога написав черговий «викривальний опус». Цього разу про створення коаліції, до якої члени майбутньої коаліції ніби-то, просять увійти і братів Балог. Ті ж, в свою чергу «відстоюють думку громади» і не поведуться на вмовляння пропрезидентської партії.

Політичні ж експерти, такі висловлювання Віктора Балоги називають не більше, аніж черговим фарсом. Не виключають вони і думки, що, можливо, риторика клану змінилася і брати згадали вже давно опановану ними професію «асів-перелітників», іншими словами, політичних повій, і зараз планують радикальний віраж для «перельоту» в БПП.

Тільки б змогти хоча б якось вплинути на процес пришвидшення відставки їхнього «найзатятішого опонента» – Геннадія Москаля.

Що ж стосується стосунків з громадою, а також налагодження контакту зі звичайними закарпатцями, то тут краян знову хочуть «кинути», щоправда, подати це все Балога знову намагається під смачним соусом. Як це вже, нагадаємо, було у випадку з голосуванням щодо відставки скандального кума Порошенка Генпрокурора Шокіна.

Pin It