Балога-молодший добровільно-примусово таки виділив гроші на мукачівські ПТНЗ

мітингГромада міста, вчителі та студенти ПТНЗ  в Мукачівській міській раді домоглися фінансування профтехзакладів

Вчора, в Мукачеві одноголосно – 33 голосами – депутати Мукачівської міської ради нарешті ухвалили рішення про виділення коштів для погашення заборгованості перед закладами професійно-технічної освіти Мукачева за перший квартал поточного року, пише RegionTV, з посиланням на регіональні ЗМІ.

Загальна сума – 9,7 млн. грн. 7 млн 86 тис. грн із цієї суми – це гроші стабілізаційної дотації, яка надійшла регіонам згідно з урядовою постановою, решта – 2 млн. 609 тис. грн – з вільних залишків бюджету Мукачева

Депутат Мукачівської міської ради  Олег Казибрід так прокоментував сесію та ухвалене рішення: «Впродовж тривалого терміну ми стояли пліч-о-пліч з громадою Мукачева на захисті інтересів двох з половиною тисяч людей – викладачів та студентів трьох мукачівських професійно-технічних навчальних закладів. І хоча більшість у Мукачівській міськраді, яка голосує за чіткими вказівками мера, вперто відмовлялася вислухати людей, ми не опускали руки.

Зараз усі спільно – перемогли, нарешті перший крок у вирішенні проблемного питання зроблено. Під час сьогоднішньої сесії депутати одноголосно підтримали проект рішення про фінансування ПТНЗ за перший квартал поточного року. Тобто, ми зробили все можливе для людей, для захисту їхніх законних інтересів, конституційних прав: тепер учителі отримають зароблене, учні – стипендії, заклади зможуть розрахуватися за спожиті енергоносії. Наступний крок – передача профтехучилищ на баланс міста Мукачева. Це має спростити фінансування закладів. Але це вже – робота на майбутнє».

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Мукачеві студенти ПТНЗ заблокували міську ратушу, скандуючи «Ганьба!». Пізніше голова Закарпатської ОДА попросив ВР достроково припинити повноваження Мукачівської міськради.

Учора, 24 березня, бюджетна комісія облради виділила стабілізаційну дотацію для фінансування закладів міста у розмірі 7 млн. 68 тис. гривень. Після, міський голова прийняв розпорядження «Про розподіл обсягу стабілізаційної дотації на 2016 рік» та підписав розпорядження про скликання позачергової сесії, йдеться у матеріалі Голосу Карпат.

Pin It