Балоги засвітилися в оточенні пропутінського олігарха (фото)

балога росія2Користувачі соцмереж зробили стоп-кадри з новинарного випску на UBR, де зафіксували Віктора і Андрія Балогу в оточенні пропутінського олігарха 

Як бачимо на фото, жодних незручностей чи дискомфорту, будучи в компанії товариша агресора одіозний нардеп зі своїм сином не відчувають. Чи не про цих друзів ішла мова минулоріч, коли Балога неодноразово відвідував Росію, а потім на Закарпатті почалися заклики до сепаратизму!?

балога росіяПід час трансляції на каналі UBR сходження Благодатного вогню, в об’єктиви камер потрапили батько Віктор та син Андрій Балоги. Цікаво, що закарпатським феодалам склав компанію нардеп від “Опозиційного блоку”, екс-громадянин Росії, олігарх Вадим Новинський.

балога росія 3З цього приводу користувач мережі Фейсбук Rost Balko з сарказмом зазначив:

На каналі UBR якось нашвидко проскочила інфа про те, що делегація УПЦ прибула до Єрусалиму. На фото, яке проскочило нашвидко, промайнуло обличчя скандального депутата-регіонала Вадима Новінського.

Загугливши, пошук видав подію від 10 квітня 2015! року, де в складі делегації УПЦ в Єрусалимі був Михайло Добкін.

Питання: Для УПЦ МП це якась традиція з року-в рік возитися з цією нечистю до святої землі та ще й хизуватися цим??

P.S: Віктор Балога також був там – соупаденіє?

Довідка: громадянин Російської Федерації Вадим Новинський 29 травня 2012 року року Указом Президента України В. Ф. Януковича отримав українське громадянство як особа, яка має визначні заслуги перед Україною

Pin It