До відкриття нового спортзалу в Ужгороді залишилося зовсім трішки

Над облатуванням нового спортивного залу працювала Ужгородська федерація єдиноборств

спорт2Зовсім небагато часу лишилося до відкриття сучасного спортивного залу, який було облаштовано із нуля та повністю за власні кошти Президента Ужгородської Федерації Єдиноборств, громадського діяча Євгена Молнара, пише Унгвар.інфо.

По це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив сам Євген. Текст наводимо повністю:

«Підготовка до відкриття нового спортивного залу! Нагадаю,що Ужгородська Федерація Єдиноборств,у 2015 році,отримала в оренду напівзруйноване приміщення колишньої бойлерної,яке завдяки власним зусиллям відремонтувала і привела в належний стан. Незабаром анонсую відкриття!)»

Це вже не перший спортивний проект Молнара, та на сьогоднішній день він є самим масштабним. Як і попередні проекти, цей був створений задля популяризації та розвитку спорту серед закарпатської молоді. Першими були спортивні майданчики на території   ліцею  “Інтелект” – ЗОШ І-ІІІст №11, спеціалізований майданчик для занять воркаутом на території  КНТУ № 6, а також дитячий спортивно-ігровий майданчик на Радванці. І вже встигли стати улюбленим місцем для відпочинку та занять спортом для діточок та людей старшого віку.

Сподіваємось, що цей спортзал обов’язково стане таким же популярним місцем для ужгородської молоді.

Таке приміщення Федерація отримала для облаштування спортзалу:

Pin It