Ужгородську «Корону» реставрують, згідно з проектом Держінституту «Західпроектреставрація»

Про перебіг реставрації та специфіку об‘єкту розповів під час прес-конференції заступник директора фірми-реставратора Іван Волошин

коронаПід час прес-конференції, яка днями відбулася в Ужгороді, депутат Ужгородської міської ради, а за сумісництвом ще й заступник директора підприємства «Бізнес-центр «Корона» Іван Волошин розповів про перебіг робіт у комплексі «Корона».

За його словами, підприємство, яке займається реконструкцією історичної пам’ятки, готове приступити до реконструкції площі вже найближчим часом. Затримка виключно за проектантами, котрі готують офіційний проект реконструкції площі:

«Статус пам’ятки архітектури регламентує зовсім інший порядок отримання дозвільних документів і проектування. Діє закон про охорону пам’яток архітектури. Через це ми не могли проектувати на свій лад й звернулися до державного інституту, який займається проектуванням, дослідженням і супроводом пам’яток місцевого значення. Величезна група людей-візуалізаторів працювала понад півтора роки над тим, як потім спеціалістам-реставраторам підходити до цього етапу. Станом на сьогодні у нас розроблений повний пакет документів, проект пройшов державну експертизу і ми розпочали підготовчі роботи», — розповів Волошин.

Завершити все планується вже за рік-півтора. Детально про перебіг і специфіку виконуваних робіт – у відеосюжеті:
Нагадаємо, днями на територію комплексу, який готують до реставрації незаконно проникли злочинці – діючий депутат міськради, екс-міліціянт-перевертень Роман Богуславський і його помічник, рекетир Євген Рахімов.

Під час протиправного візиту бандити почали сварку з робітниками, погрожували їм ножем. На захист робітників став заступник директор фірми-реставратора, депутат міськради від «Європейської партії України» Іван Волошин. Для самозахисту і збереження безпеки оточуючих, аби обеззброїти зловмисника він застосував зброю.

Pin It