В одному із будинків Ужгорода поліція шукала вибухівку

Сьогодні, 22 червня, в поліцію Ужгорода обстежувала багтоповерхівку на наявність вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили у ГУНП Закарпатської області.

1466599088_pm950image001Близько обіду до правоохоронців м.Ужгорода надійшло тривожне повідомлення. Чоловік, який не захотів назватися, повідомив, що в підвалі одного з багатоквартирних будинків на вул.Маресьєва виготовляють вибухівку.

Правоохоронці встановили, звідки саме надійшов дзвінок. Господаркою квартири виявилася літня жінка. Остання пояснила, що до неї в двері постукав невідомий чоловік та попросив скористатися її телефоном. Мимоволі жінка почула розмову. Чоловік сказав, що в підвалі їх будинку виготовляють вибухівку…
Поліцейські з експертами-вибухотехніками ретельно обстежили підвальне приміщення. На щастя, нічого підозрілого там не знайшли.

Це вже далеко не перший випадок, коли в поліцію надходять неправдиві повідомлення про злочини. Хочемо нагадати, що за це Законом передбачена кримінальна відповідальність (ст.383 Кримінального кодексу України).

До слова, правоохоронці вже мають підозру щодо особи сьогоднішнього «жартівника». Його розшукують.

Інформація Ужгородського відділу поліції

Pin It