У справі з «чорною» касою Януковича Балога намагається замести сліди! — ЗМІ

Незручна правда з політичного життя нардепа нагадала про себе

балога«Лікарня майбутнього», про яку вже давно всі забули знову дала про себе знати. Точніше, випливли скандальні деталі її так і несправдженої історії. Про це йдеться у публікації видання Вся Закарпатська Правда.

Про корупційну складову цього мега-проекту Катерини Ющенко нещодавно згадав губернатор Закарпаття Геннадій Москаль, котрий розповів про забуті деталі кулуарного життя українського політикуму часів Президентства Ющенка-Януковича.

Завісу таємничості губернатор підняв неспроста, адже у справі лікарні, кошти на яку збирали всією країною, вже давно стоїть знак «питання». Замість інноваційного медзакладу, меценати і прості люди отримали тільки виправдання, бо результат – ані лікарні, ані грошей.

Грудень 2015 року. Будівництво лікарні зупинилось на етапі підготовчих робіт

Грудень 2015 року. Будівництво лікарні зупинилось на етапі підготовчих робіт

Там, де вже кілька років мали лікувати важкохворих дітей, наразі лише бетонний фундамент, який пішов тріщинами та проріс мохом.

Натомість ті, хто з цього проекту «зняв» немаленький «кеш», і надалі сидять у Верховній Раді. Більше того – про незручне минуле, яке випливло назовні,вони не те що згадувати не хотять, а взагалі заперечують, що ці деталі дійсно є частиною їх гнилої біографії.

Зокрема, станом на сьогодні амнезія настигла і одіозного нардепа Віктора Балогу. Він, замість того, аби визнати свою провину і повернути відверто «вкрадені» у важкохворих дітей гроші, шукає шляхи, як знову оминути відповідальність. А «забув» нардеп немало-небагато – часи свого найбільшого політичного тріумфу.

Будучи Главою Адміністрації Президента Ющенка, закарпатський нардеп організовував для боса псевдоотруєння, у зв‘язку з чим здоров‘ям Ющенка переймався увесь світ, а його рейтинг стрімко злетів вгору.

янукович/балогаНе залишилися поза увагою і відверті «загравання» тодішнього Глави адміністрації Президента Ющенка Балоги до прем‘єра тих часів Віктора Януковича. 14 листопада 2007 року, коли каденція «помаранчевого» Президента добігала кінця, керівник уряду Янукович видав розпорядження № 990 про виділення 350(!) гектарів, вартістю десятки мільйонів доларів, у Мукачівському районі під так званий туристичний об’єкт. Земля належала Мукачівському лісовому господарству та Чинадіївській селищній раді і була вона в туристичній зоні, поруч із санаторієм «Синяк», і тут-таки дача Віктора Балоги, де він постійно проводить вільний час.

Відтак зрозуміло, чому не розгубився одіозний політикан і коли Ющенко покинув президентське крісло. Аби не втратити вигідні позиції в Уряді – Балога без жодних сумнівів і картань – «лягає» під новообраного Президента-регіонала.

порошенко балогаЩо ж, тепер же влада змінилася і, вочевидь, диктує нові правила виживання. А от нардеп залишається вірним своїм переконанням і вкотре намагається прилаштуватись у місці, де п‘ятій точці буде затишно і безпечно продовжувати грабувати і так бідних українців. А для досягнення поставлених цілей – всі методи підходять, тим паче, коли від совісті і гідності нічого не залишилося.

 

Pin It