Ужгородський художник Антон Ковач покаже свої полотна на мистецьких подіумах Львова та Києва

Виставку вже мали можливість побачити мешканці та гості Івано-Франківська. До Ужгорода ж полотна художник планує привезти аж у квітні наступного року, коли проїде Львів та Київ

ковачЗі своїми виставками він побував у багатьох містах України, де здобув шану та прихильність своїх поціновувачів. Адже кольори на його картинах не схожі на жодні інші, тільки на ті, що – у самому житті. Вони скоріше подібні на реальні людські емоції, аніж на фарби, з яких народжуються.

Про виставку у Івано-Франківську Антон Ковач розповів журналістам.

«Мої персональні художні ідеї взяли початок на цій першій персональній виставці у Франківську. Тривала вона два тижні, з 20  червня по 3 липня. На цій виставці було представлено 35 творів, виконаних у різних жанрах і на різну тематику. Об‘єднувала їх тільки кольорова гамма», — зазначає митець.

У переплетінні ж тематики, за словами Антона Ковача – образ жінки. На картинах сакральне плавно переходить у побутове і навпаки.

Зараз у планах художника – подорож Україною зі своєю виставкою. У планах – Львів і Київ. До Ужгорода ж полотна дістануться орієнтовно аж у квітні наступного року. Поки що ж, ознайомитись із витворами можна у відеоекскурсі журналістів телеканалу Тиса-1. Детально – дивіться у сюжеті.

Pin It