Закарпатських каратистів протестували на витривалість і міць (фото)

Міжнародний літній табір Шидокан Карате зібрав разом майстрів та учнів цього бойового мистецтва

останнє тренування2Протягом тижня, що минув, з 4 по 10 липня 2016 року в с. Кострино проходив Міжнародний літній табір Шидокан Карате. Щоденні тренування, активний відпочинок у горах, а згодом повний семінар з карате і, найголовніше – атестація, чекали на учасників табору. До його проведення підготувалися відповідально. У мережі Фейсбук на сторінці Закарпатської обласної федерації ШИДОКАН КАРАТЕ щоденно з‘являлися фото-звіти з життя учасників табору, пишуть журналісти регіональних видань.

вечірнє тренування 111

На світлинах – тренування, підготовка до семінару і маса емоцій, адже крім практичного вивчення і освоєння техніки і правил з Шидокан (Карате – Тай-Кікбоксінг – ММА), учасники семінару змогли обмінятися безцінним досвідом і подружитися між собою, а їх тренери підвищили свій рівень майстерності і виступили надійними помічниками своїм вихованцям, показавши на власному досвіді, яким нелегким є шлях до Олімпу.

«Цей семінар є важливим етапом у процесі підготовки бійця. Щоденна виснажлива робота прививає вольові якості, які необхідні спортсменам, — ділиться з журналістами видання «Вся Закарпатська Правда» заступник голови Закарпатської обласної федерації Шидокан Карате Ірина Годинець. – Весь семінар проходив під чудовим гаслом — «Не може тіло — мусить дух», До якого нас намагався привчити Шихан Мирослав Петрович, за що ми йому дуже вдячні. Він показав нам основу бойових мистецтв — сильну вольову особистість. Крім того, участь в такому семінарі дала можливість наймолодшим спорстменам стати більш самостійними, відповідальними і рішучими«.

Всі – від малого до великого, хлопчики і дівчатка – протягом цих семи днів показали на що здатні і до чого прагнуть у своєму захопленні цим бойовим мистецтвом.

обіднє тренування2

Не злякав їх і похід у гори, який став справжнім тестом на витримку. Після цієї вилазки — на учасників табору чекав найвідповідальніший етап – основна контрольна атестація.

«Цей табір був дуже важкий і виснажливий, але він показав наші сильні та слабкі сторони, над чим нам потрібно працювати, — зазначає бранч-президент Шидокан України, голова Закарпатської обласної федерації Шидокан Карате Михайло Годинець. — Дав хорошу мотивацію для подальших занять і об’єднав команду. Такі табори ми проводимо не вперше, але саме цей був наймасовіший (70 учасників) і він повернув давню традицію тренувань в горах, які тепер будуть проводитися щорічно. Ми дуже вдячні Шихану Мирославу Петровичу за знання і мотивацію. Осу!».620

На сам «залік» підтримати міжнародний семінар приїхали представники із Академії Айкідо «Совість і честь» Михайло Рогач, Олесандр Посвістак, Василий Талапа.

І копіткі тренування – дали результат.

За підсумками боїв проведених у рамках останнвечірнє тренування 11ього етапу атестації – куміте, найбільше поєдинків провели:

Тесленко Арсен — 10 куміте по правилам Нокдаун Карате і 5 куміте по правилам кікбоксингу;

Ворю Юрій — 7 куміте по правилам Нокдаун Карате, 7 по правилам кікбоксингу і 2 куміте по правилам ММА;

Ігнатьо Анатолій — 10 куміте по правилам Нокдаун Карате, 10 куміте по правилам кікбоксингу і 5 куміте по правилам ММА.

Під керівництвом Мирослава Коневича (бранч-президент Шидокан Чехії, 5 дан) та Михайла Годинця (бранч-президент Шидокан України, голова Закарпатської обласної федерації Шидокан Карате, 4 дан) діти і підлітки пройшли шлях справжнього каратиста. За ці кілька днів вони отримали безцінний досвід, який знадобиться їм у майбутньому. Організатором табору ж виступив голова СК «Тінаі», 2 дан Микола Братасюк, котрий власне паралельно і взяв на себе місію ознайомлення громадськості з життям у таборі.

Pin It