Мер Мукачева Андрій Балога зруйнував історичну пам‘ятку героїв минулого століття (фото)

Прокуратура з‘ясує всі деталі злочинного демонтажу «вічного вогню» в Мукачеві

демонтажДнями в Мукачеві нещадно зруйнували пам‘ятник воїнам-визволителям. 

На цей історичний постамент Віктор Балога посягав вже давно, та свого часу на захист пам‘ятки виступила свідома громада і «вічний вогонь» тоді встояв. Цього ж разу зреагувати вчасно — не встигли. І, у підсумку, вже син одіозного нардепа, котрий зараз власне і керує містом, таки дорвався до постаменту.

“Вічний вогонь” – в асфальт закатали, тепер зносять памятник воїнам які загинули при звільненні Мукачева від фашистських військ. Зносять без жодного рішення сесії міськради, по-варварськи, не провівши місцевого референдуму чи опитування, не спитавши думку мешканців міста Мукачева”, днями написав на своїй сторінці у ФБ депутат облради Закарпаття Іван Чубирко.

Станом на тепер заява про злочинний демонтаж історичного постаменту, зареєстрована прокуратурою Закарпаття.

док

За даним фактом проводиться досудове розслідування. Ми ж сподіваємося, що винних у злодіяннях покарають сповна, адже мова йде не про рядову ситуацію, а стосується справа історії минулого століття. Пам‘ять про людей, котрі виступили на захист держави і загинули за свої батьківщину та її вільне від загарбників майбутнє, вічна, і одіозним особам нічого посягати на неї.

Pin It