Антирейтинг сина Балоги зашкалює: Мукачівці готові стати на захист своєї спадщини (відео)

Містяни готові виступити проти мера і його команди, аби захистити себе і свої права від зазіхань представників клану Балог

демонтажМукачівська влада на чолі з мером Балогою не звикла рахуватися з думкою громади, стосовно ухвали важливих рішень. Цинічно і ницо, антиморально і по-хуліганськи цього разу демонтували пам‘ятник воїнам-визволителям у парку Перемоги в центрі міста. Містяни ж, таке рішення мерії засуджують і наголошують: ухвалювалося воно незаконно-без жодних громадських обговорень чи рішення сесії.

Та повернути все на місце тепер вже нереально, а отже, небайдужі мукачівці обіцяють зробити все можливе, щоб хоча б ті, хто причетні до справи демонтажу – відповіли за скоєне сповна.

На захист інтересів мешканців міста над Латорицею став і обласний депутат Іван Чубирко, котрий повідомив про протизаконні дії мера та його компанії до прокуратури.

Нагадаємо, одіозне керівництво Мукачева, очолюване сином одіозного нардепа, продовжує паплюжити історію цілої країни.

Черговий скандал, головним героєм якого став Андрій Балога, не змусив довго на себе чекати. Цього разу мер Мукачева перекреслив своїми діями історію минулого століття. В місті над Латорицею «закатали під асфальт пам‘ятник воїнам-визволителям.

За матеріалами ТРК «М-Студіо»

Pin It