Саакашвілі: «Закарпаття — забуте і закинуте Києвом. Ситуацію потрібно змінювати і без зволікання!»

Лідер «Руху за очищення» показав Закарпаття своєму синові

саакашвіліГубернатор Одещини і один з головних реформаторів країни поділився враженнями від поїздки на Закарпаття. Як виявилося, побував він тут на днях зі своїм сином, якому, за словами Саакашвілі, він показав де проходив службу і розповів, яким пам‘ятає наш край тоді. Крім того, не змовчав він і щодо сьогоднішнього стану Закарпаття. За його словами, Київ просто забув про нас, і це треба терміново змінювати:

«Вирвався на один день у Закарпаття. Показав десятирічному синові своє місце служби в КПП прикордонних військ на залізничному вокзалі в Чопі. Що мене вразило 28 років по тому, це те, що годинник там зупинилися не тільки на фасаді вокзалу, а й повне відчуття, що час взагалі зупинився. Все точно так само як в 1987, хіба що все ще більш обшарпане і запущене. Крім вокзалу я побачив занедбані виноградники, які знищуються через те, що Верховна Рада не змінює шкідницький закон 1997 року, аеропорт, куди не літає жоден рейс, довгу чергу на КПП через дурний закон про податковий режим ввезення машин і практично ніде немає відчуття, що десь у країні йде війна. Треба належним чином оцінити старання Геннадія Москаля, але і він підтвердив, що як при колишньому уряді, так і при теперішньому, жоден міністр сюди так і не приїхав.

У Закарпаття карколомний потенціал, але як і багато інших місць в Україні, воно просто забуто і закинуто Києвом. Ситуацію потрібно змінювати і без зволікання!»

Pin It