В УжНУ одна із деканів вимагала хабар

%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d1%8bЗа неї взялася прокуратура Закарпатської області!
Прокуратура Закарпатської області наполягає на проведенні службового розтеження за фактами ймовірного тиску з боку декана факультету здоров’я людини ДВНЗ Ужгородського національного університету, яка є обвинуваченою у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, на викладачів УжНУ, частина з яких є свідками у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, що 8 липня працівниками прокуратури області, спільно з працівниками Управління захисту економіки в Закарпатській області, було викрито під час одержання хабара в розмірі 5 тис.грн. декана факультету здоров`я людини ДВНЗ «УжНУ» та її заступника, через яку декан і планувала отримати неправомірну вигоду.
За вказані кошти педагог обіцяла посприяти у невідрахуванні студента з безоплатної форми навчання, через нескладання ним літньої заліково-екзаменаційної сесії.
Дії декана наразі кваліфіковано за ч. 2 ст.15 — ч. 1 за ст. 368 КК України – закінчений замах на одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третьої особи дій з використанням свого службового становища. Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно декана факультету здоров`я людини ДВНЗ «УжНУ». На даний час обвинувальний акт у вищевказаному кримінальному провадженні перебуває на розгляді по суті в Ужгородському міськрайонному суді.

Ще у ході здійснення досудового розслідування вищевказаного кримінального провадження, у засобах масової інформації висвітлювались численні факти ймовірного неправомірного тиску зі сторони декана факультету здоров’я людини ДВНЗ Ужгородського національного університету на студентів та викладачів з метою схиляння їх до публічної підтримки її діяльності.
Водночас, до прокуратури Закарпатської області продовжують надходити звернення викладачів факультету здоров’я людини ДВНЗ Ужгородського національного університету про факти тиску на них.
Це дало підстави прокуратурі області звернутися до ректора ДВНЗ «Ужгородський національний університет» щодо негайного проведення за вказаними фактами службового розстеження, а про його результат інформувати в найкоротші строки.

Pin It