Екс-керівника ДАІ Ужгорода Співака підозрюють у керуванні авто напідпитку (фото)

В ужгородських полісменів — козирна нажива. До їх рук напідпитку потрапив сам Олексій Співак, котрий донедавна очолював міське ДАІ

%d1%81%d0%bf%d1%96%d0%b2%d0%b0%d0%ba3Екс-начальник ужгородського ДАІ Олексій Співак запідозрили у керуванні авто напідпитку.

Про це повідомив закарпатський журналіст Віталій Глагола на своїй сторінці у Фейсбук.

За попередньою інформацією зупинили Співака поблизу Боздошського парку за порушення ПДР. Запідозривши, що правоохоронець п‘яним сів за кермо, патрульні запропонували йому пройти тест на Драгері, однак у відповідь — почули відмову.

Відтак для перевірки козирного водія на наявність алкоголю в крові, йому запропонували пройти освідчення у обласному наркодиспансері.

Як дізналося Мukachevo.net у ексклюзивному коментарі від патрульної поліції, у наркодиспансері він теж відмовився пройти освідчення. Тому було написано протокол по статті 130, водіння у нетверезому стані, але з дописом, що пішов по відмові.

Оновлено! У зв‘язку з відмовою пройти освідчення у нього у присутності чергового лікаря Владлена Брича було взято аналіз крові та сечі для встановлення остаточного діагнозу.

Результати аналізів стануть відомими протягом 10 днів. 

Наразі лікарі  освідчили його  за клінічними ознаками тобто ззовні, і відповідь дадуть пізніше.

Патрульні ж заявляють, що  на вигляд є почервоніння шкіри на обличчі та звісно різкий запах алкоголю.

 

Pin It