У нардепа Лещенка знайшли ще одну елітну квартиру в Києві — отримав її при Януковичу! — ЗМІ

За інформацією журналістів, у 2010 році нардеп отримав квартиру в «будинку Тігіпка»

%d0%bb%d0%b5%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be3Журналіст і народний депутат України Сергій Лещенко під час президентства Віктора Януковича безкоштовно отримав квартиру на вулиці Вадима Гетьмана у столиці.

Про це у Facebook повідомив журналіст Андрій Дзіндзя, опублікувавши відповідні скан-копії документів.

«Диявол у деталях… Друзі, а давайте запитаємо у Сергія Лещенка, за які такі заслуги перед державою Сергій отримав безкоштовно квартиру від режиму Януковича?» — написав він.

Ще одна квартира Лещенко знаходиться в «будинку Тігіпко».

За словами журналіста, будинок в якому Лещенко отримав квартиру, в народі називають «будинком Тігіпка».

«Під час одержання Лещенком квартири від держави, Тігіпко був на посаді віце-прем’єра в уряді Азарова!» — додав Дзіндзя.

Крім того, він на прикладі квартири, придбаної Лещенком днями за 7,5 млн грн, продемонстрував, як виглядає підстава виникнення права власності на нерухомість.%d0%b4%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%b2%d1%96%d1%80-%d0%bb%d0%b5%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be

Нагадаємо, скандал з купівлею народним депутатом Лещенком елітного помешкання у столиці, назрів нещодавно. Як з‘ясувалося, він придбав квартиру площею 192 квадратних метрів у новобудові в центрі Києва. Як вказано на сайтах нерухомості, вартість такої квартири оцінюється в $310 тисяч.

Попередньо у мережі вже писали про те, що саме цей народний обранець підтримує зв‘язки з російським олігархом Костянтином Григоришиним, а також обслуговується у «Сбербанку Росії», як VIP-клієнт.

Pin It