«Uzhgorod Challenge-2016» зібрав у одному місці боксерів з різних куточків країни і не тільки (фото)

В Ужгороді пройшов міжнародний турнір з боксу

%d0%b1%d0%be%d0%ba%d1%8122Під патронатом президента Федерації боксу України Володимира Продивуса в Ужгороді пройшов міжнародний турнір з боксу «Uzhgorod Challenge-2016».

БоксГоловними організаторами змагань виступила місцева Федерація боксу на чолі з Степаном Молнаром та Союз Вірмен України в Закарпатті (представник – Андранік Нікогосян)

Цей турнір – результат спільної праці і взаєморозуміння ФБУ та Ужгородської Федерації боксу.На даний час ведуться переговори про подальшу співпрацю Федерацій задля розвитку боксу в Ужгороді та підтримки молодих спортсменів на базі спортзалів Ужгородської Федерації боксу.

БоксОкрім представників збірної України в змаганнях прийняли участь боксери з Німеччини.

«Впевнений, що традиція проведення турніру «Uzhgorod Challenge» матиме продовження. Адже бачу, що такого роду заходи дійсно потрібні та мають популярність серед спортсменів, – каже президент Ужгородської Федерації Боксу Степан Молнар. – Розвиток боксу в Ужгороді розпочався саме з нашої Федерації. Я сам з дитинства займаюся спортом, а тому розумію, наскільки необхідно дітям розвиватися фізично. І бачив, що вони дійсно прагнуть займатися спортом. З гордістю визнаю, що діти, які займаються у нас, дуже талановиті, цілеспрямовані, активні. Доказом цьому служить кількість здобутих ними призових місць. Що стосується турніру, то такі заходи необхідно проводити як для початківців, так і для тих, хто прагне й надалі розвиватися у боксі. Цьогорічний турнір показав, що ми йдемо по правильному шляху і будемо прагнути, щоб наш турнір розвивався та збирав довкола себе все більше і більше спортсменів найвищого рівня».

Бокс

Як відзначив радник президента ФБУ Василь Чепа, змагання пройшли на дуже високому організаційному та спортивному рівнях. Учасники змагань дійсно показали змістовний бокс надзвичайно високого класу, повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Як вже інформували ЗМІ, «Uzhgorod Challenge-2016» відвідав і ужгородський бізнесмен, депутат міськради Ужгорода Іван Волошин. Своїми враженнями від дорученої йому місії нагородження учасників турніру, він поділився на своїй сторінці у ФБ.

Pin It