Мистецтво в моді: «Срібний мольберт» зібрав разом студентів-художників з 13 міст країни (фото)

Всеукраїнський студентський конкурс з живопису розпочато

Мистецтво в моді: "Срібний мольберт" зібрав разом студентів-художників з 13 міст країни (фото)Мистецьку боротьбу за звання найкращих — розпочато. В обласному центрі Закарпаття стартував Всеукраїнський студентський конкурс з живопису «Срібний мольберт», пише видання RegionTV.

Як ми вже інформували, проходитиме дійство з 18 по 22 жовтня. Свої роботи на розсуд журі представили конкурсанти з більше ніж 20 навчальних закладів з 13-ти регіонів України. Найкращих визначатимуть справжні легенди українського мистецтва.

До складу авторитетного академічного журі увійдуть відомі митці та діячі культури України: академік, ректор Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури Андрій Чебикін; художник, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Анатолій Криволап; професор, ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник; Народні художники України Володимир Микита, Василь Скакандій, Борис Кузьма, Золтан Мичка; Заслужений художник України Людмила Корж-Радько; академік-мистецтвознавець Олександр Федорук, директор обласного художнього музею ім. Й. Бокшая Франциск Ерфан, художники Вікторія Манайло-Приходько, Олександр Бабак, Петро Гулин.

Відсьогодні ж «Срібний мольберт» — офіційно відкрито.

"Срібний мольберт" в Ужгороді: день перший - у фото

Світлини з місця головної мистецької події цієї осені на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив один із засновників Благодійного фонду підтримки молодих митців краю Іван Волошин:

Нагадаємо, цей конкурс відбувається на базі Закарпатської Академії Мистецтв, і проводиться спільно з Фундацією розвитку закарпатського мистецтва “ЗакарпатАрт”. Переможців конкурсу визначатимуть у трьох номінаціях, а у якості винагород вони отримають відзнаки та дипломи за І, ІІ і ІІІ місце, грошові премії, а також спеціальні відзнаки – Почесні Дипломи Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Отож, найцікавіше попереду, а отже — далі буде…

Pin It