Працівники митного посту «Тиса» ховали хабарі у вольєрі службового собаки (фото, відео)

СБУ викрила схему отримання неправоімрної вигоди митниками одного із закарпатських КПП

pesСпівробітники Служби безпеки України викрили механізм поборів, організований працівниками митного посту «Тиса» на Закарпатті, за пропуск в Україну мікроавтобусів, інформує Служба безпеки України.

pes4Правоохоронці встановили, що окремі митники регулярно отримували гроші з водіїв мікроавтобусів, якими перевозяться посилки заробітчан з Європи.

Такса, встановлена хабарниками, становила 400-500 євро з кожного автомобіля. За день через митний пост «Тиса» в Україну в’їжджає приблизно сто мікроавтобусів з відправленнями заробітчан.

pes2Співробітники спецслужби спільно з військовою прокуратурою затримали під час отримання хабара у чотириста євро митника, відповідального за протидію контрабанді та порушення митних правил.

pes3При огляді приміщень митного поста оперативники СБ України виявили сім тисяч євро, прихованих у вольєрі службового собаки. Цю суму зловмисник назбирав за чотири години зміни.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Митника затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності всіх посадовців, задіяних у корупційній схемі.

Pin It