Прокуратура має намір навідатися до балогівського «Синяка» з обшуком (відео)

У ході прес-конференції, що відбулася вчора у Закарпатській прокуратурі, її очільник Володимир Гаврилюк повідомив, що вони вже звернулися до суду з клопотанням про надання дозволу на огляд, обшук і вилучення документів з території «Синяка»

%d0%b3%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d0%bb%d1%8e%d0%baВ Закарпатській прокуратурі врешті підбили перші підсумки роботи.

Вчора там відбулася давно анонсована і очікувана прес-конференція, головною темою якої стали результати кількамісячної роботи головного прокурора області Володимира Гаврилюка. Про це йдеться у відеоматеріалі журналістів RegionTV.

Зокрема торкнулися і питання незаконних вирубок лісу. Для Закарпаття ця проблема постає дедалі гостріше.

«Ми зосередили свою увагу на незаконній вирубці лісу, а саме на виявленні порушень, які здійснюють представники лісового господарства.  За результатами проведених перевірок, виявилося, що половина з усіх рубок по області за останні два роки — санітарні. Це, звичайно, викликає певні запитання», — зазначає прокурор.

Станом на сьогодні, як інформують у прокуратурі, за фактами незаконної вирубки лісу та реалізації незаконно отриманої деревини до суду скеровано 12 обвинувальних актів. Збитки від таких незаконних дій, за приблизними підрахунками, сягають майже 22 мільйонів гривень.

У ході зустрічі з журналістами обговорили і питання незаконного привласнення земельних ділянок.

За озвученою інформацією, наразі зареєстровано 21 кримінальне провадження та заявлено 40 позовів на суму 111,4 млн. грн., що майже у 3 рази більше як у минулому році. Заходами представницького характеру повернуто та попереджено незаконне надання 222 га земель.

Серед іншого Володимир Гаврилюк прокоментував і наймасштабнішу аферу із землею, а саме відомим на всю Україну корупційним захватом колосальної території, площею 350(!) гектарів землі, у Мукачівському районі, автором і, власне, організатором якої був одіозний нардеп із Закарпаття Віктор Балога:

«Станом на сьогодні розпочато ряд кримінальних проваджень. Зокрема, і щодо «Синяка»… Це провадження перебуває у суді — проводяться активні слідчі дії. Також ми повторно звернулися до суду з клопотанням про надання дозволу на огляд, обшук і вилучення документації».

 

Pin It