В Ужгороді юні боксери зійшлися у поєдинках за Кубок Діда Мороза (фото)

боксОрганізацією змагань займалася Ужгородська Федерація Боксу

Півсотні юних спортсменів, близько 25 поєдинків, тренери, глядачі та Дід Мороз зі Снігуронькою – так пройшов щорічний Кубок «Діда Мороза», що був організований Ужгородською Федерацією Боксу (Президент – Степан Молнар).

Детально про підготовку до змагань та сам їх перебіг розповіли журналістам Ungvar.info.

бокс

боксЗмагання, які були присвячені Різдвяним святам, пройшли 24 грудня у спортзалі УЗОШ № 12. Приємно спостерігати за тим, що все більше дітей обирають спорт та здоров’я. Можна впевнено сказати, що на сьогодні бойові види спорту для хлопчиків – це взагалі програма-мінімум для виховання та підтримання фізичної форми.

Адже постійні заняття з тренером дозволяють не лише щоденно впевнено себе почувати, утримувати тіло сильним та витривалим, а й формують характер, силу волі, вміння не здаватися та будь-що досягати мети. Крім того, діти постійно бачать перед собою гідний приклад для поведінки – свого тренера. Вони звикають спілкуватися з людьми, які мають характер, які дотримуються здорового способу життя та правильних життєвих орієнтирів. До того ж, значно підвищується самооцінка, коли спортсмен бачить повагу від оточуючих та результати своєї наполегливої праці – медалі та кубки.%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%b1%d0%be%d0%ba%d1%814

Так, спортсмени Ужгородської Федерації Боксу, які на початку грудня вибороли перемогу у м. Львів на Всеукраїнському турнірі на призи Андрія Котельника, під час Кубку Діда Мороза були відзначені особливими нагородами. Цінні призи та подарунки – спортивний інвентар – хлопці отримали із рук поважного гостя свята  – депутата Ужгородської міськради Павла Вереша.

Та без подарунків не залишився жоден із юних учасників. Їм вручили медалі, грамоти, цінні призи та, звичайно, солодкі подарунки. Зовсім по-особливому сяють дитячі очі, коли вони отримують визнання, навіть якщо цього разу не вдалося виграти. Юні серця переповняються жагою до перемог, повагою до своїх старань  та прагненням нізащо в світі не здаватися.  Особливо коли вони отримують медалі та подарунки із рук відомих спортсменів, чиї заслуги стали для початківців прикладом. Особисто прийшли привітати, підтримати учасників змагань та вручити призи й подарунки організатори заходу та люди, завдяки яким спорт на Закарпатті постійно розвивається та стає все більше популярним. Це Президент Ужгородської Федерації Боксу Степан Молнар; Президент Ужгородської Федерації Бойового Самбо Євген Молнар; радник Президента Федерації Боксу України Василь Чепа; Президент Закарпатської Обласної Федерації Дзюдо Юрій Ігнатко та Чемпіон України з бойового самбо – майстер спорту Василь Морквич.

Велика повага та слова щирої вдячності від юних боксерів та їхніх батьків – тренерам за вкладені в дітей зусилля, час та віру. А всьому колективу Ужгородської Федерації Боксу – за організацію такого чудового спортивного Різдвяного свята .

Pin It