Мукачівські перевізники готуються до жорсткої розмови з Балогою-молодшим

Причиною протесту стало те, що мукачівським перевізникам, попри неодноразові звернення, й досі не виплачено компенсацію за перевезення пільговиків

Андрій БалогаВодії маршрутних автобусів Мукачева оголосили про кількагодинну акцію протесту

Про це йдеться у звернені водіїв маршруток до міського голови Мукачева Андрія Балоги, пише Вся Закарпатська Правда.

Як зазначається у цьому зверненні, попередня акція протесту відбудеться 15 грудня, а рух пасажирського транспорту у рамках протесту буде зупинено з 10:00 до 16:00.

Причина протесту банальна і виправдана: мукачівським перевізникам, попри неодноразові звернення, й досі не виплачено компенсацію за перевезення пільговиків. Відтак, перевізники вимагають від міського голови виконання умов відповідного договору.

Попередньо своє невдоволення нововведеннями і мега-ідеями Балоги-джуніора, висловлював і однофамілець сімейства Іван Балога.

Балога«Міська влада Мукачева віджимає вже налажений бізнес у Мукачівських перевізників. Пасажирські перевезення у Мукачеві налагоджені одні з найкращих не тільки в області а майже в Україні, розроблені розклади руху, схеми маршрутів, перевезення пільгової категорії населення згідно закону України «про транспорт» проводиться безкоштовно, але перевізникам влада за 2016 рік невідшкодувала не копійки, але це «мукачево» де влада бачить якийсь прибутковий бізнес і підминає під себе, нерахуючись з піревізниками які працюють у цьму бізнесі більше 15- ти років??? Но час покаже як буде, але на мою думку ці автобуси у Мукачеві не пропрацюють і рік, вони на наших «якісних» дорогах розсиплються дуже скоро, да і підїзні путі до автобусних зупинок непристосовані, так як на зупинках дуже високі посадочні платформи.,та і ще багато поганих факторів«, пише користувач ФБ.

Вбачають мукачівці у цій схемі і цинічну та невдалу спробу пропіаритися.

лозан«Правда про віджим бізнесу на 100%. Тільки сліпі цього не бачать і не розуміють. Якщо уже так вирішили попіаритися, і нібито думати про інвалідів, то могли б поставити умови для перевізників і дати чіткі вимоги стосовно оновлення автобусного парку, термінів виконання і т.д. Хто б не зміг пристосуватися і виконати умови Мукачівської ради, на їх маршрути оголосити конкурс, або тоді вже створювати ММКП. Чутки про створення такого підприємства (ММКП) гуляють добрий рік, проте за цей час жоден із перевізників не був повідомлений про якісь зміни, тим більше не було висунуто якихось вимог. Тому нічого іншого ніж віджим бізнесу на думку не приходить. Чому місто так легко відмовляється від 10-15 млн грн бюджетних коштів які по плану мають бути витрачені на цю авантюру? Невже немає іншого напрямку їх раціонального використання? Це питання залишається відкритим, особисто мені не зрозумілі мотиви такого марнотратства…», пише Юрій Лозан.

Довідково: Вже зовсім скоро в Мукачеві почне функціонувати комунальне підприємство, яке буде здійснювати пасажирські перевезення на нових автобусах. Звичайно, що для всіх перевізників місця в новоствореному підприємстві не буде. Можна не сумніватися, що ініціаторів акції протесту точно не запросять.

Pin It