“Танці на кризі”, або “Травмонебезпечний атракціон” на розпіареному фесті у Мукачеві: “Червене вино” стартувало (фото)

Балога-молодший вкотре довів: йому байдуже на звичайних людей

фест3Днями у мукачівському парку “Перемога” стартував фестиваль “Червене вино-2017”. Влада міста чекає, що винне свято відвідають кілька тисяч туристів з різних куточків України та країн близького зарубіжжя… Для них вже «підготували» і оригінальний сюрприз: якщо безперешкодно дійдуть до місця локації, зможуть випити вина. 

Про це йдеться у публікації ВЗП.

фест3

Однак це вже, коли дійдуть туди, адже дорогою до місця проведення фесту на них очікує головне випробування – льодовий атракціон просто на тротуарі.

Стан пішохідних зон залишає бажати кращого навіть у суху погоду, а що вже казати про слизьку зиму: доріжки як у парку, так і на вулицях, які ведуть до місця п’ятиденного фестивального марафону, здебільшого непочищені та непосипані піском (окрім тих ділянок, які чистили жителі прилеглих будівель). Внаслідок поганого стану доріжок — люди ризикують не тільки залишитися голодними, але й травмуватися.

фест6І це вже навіть не кажучи про дорогу з фестивалю після чарки-двох вина…

Місцева ж влада, на чолі з сином одіозного нардепа, Балогою-молодшим, вочевидь, не бачить цієї проблеми, як і решти, власне, не менш вагомих. Головне ж — підзаробити, а те, як відвідувачі діставатимуться локації — особисто їхні клопоти.

фест4За прогнозами ж синоптиків, нагадаємо, що у найближчі дні на Закарпатті очікуються сильні снігопади. Тож комунальникам знову доведеться підготуватись, щоб мукачівці та гості міста не відчували дискомфорту та не травмувались під час святкувань.

У матеріалі використані світлини з сайту Pmg.ua та спільноти Мукачево.Так у Фейсбук.

Pin It