«Скелети з шафи» мукачівського керманича починають вилазити назовні: місто йде під воду? (фото)

Вулиці Мукачева із суцільних ковзанок перетворилися на вкриті водою «смуги перешкод»

Мукачево6Мукачівські горе-керманичі так і не спромоглися навести лад на дорогах та тротуарах міста. Щоправда, ожеледицю таки «здолали». Завдяки потеплінню та рясному дощу тепер пішоходи не ковзаються на тротуатах, а долають «смуги перешкод» із суцільних калюж.

Мукачево5Світлини вулиць міста, які плавають оприлюднено на сайті Голос Карпат.

Через те, що дороги у місті вчасно не прибрали, а снігові кучугури залишили на дорогах, тала вода скупчується в пішохідних зонах та обабіч проїжджої частини вулиць.

мукачево7Ливнівки та стоки, за поодинокими виключеннями, де їх відкопали з під снігу місцеві мешканці, й досі вкриті товстим шаром брудної снігової маси та льоду, а, відтак, вода продовжує прибувати на тротуари. Подекуди глибина калюж сягає близько 20 см.

Не краща ситуація і на автомобільних дорогах. А відтак, усі, хто знаходяться поблизу велетенських калюж, які збираються вздовж доріг, ризикують бути окропленими брудною водою з під коліс автомобілів буквально з ніг до голови.

Крім того, небезпека чатує на пішоходів і згори. На дахах будинків тануть та час від часу зриваються снігові пласти та бурульки.

Нагадаємо, раніше ми інформували, що Коментуючи бездіяльність влади, Балога запостив у ФБ фото міста, яким керує його син.

Pin It