Балозі-молодшому порадили уважно читати документи перед тим як напрягати Київ (документ)

Геннадій Москаль стверджує, що у міських, районних, селищних сільських та інших рад таких повноважень немає

андрій балогаГоспітальні округи створюються за поданням ОДА, тому прохання мера Мукачева в Мінздоров’я створити госпітальний округ у Мукачеві не матиме жодних наслідків 

У постанові Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» чітко сказано, що пропозиції щодо переліку та складу госпітальних округів подаються Міністерству охорони здоров’я обласними державними адміністраціями (див. документ нижче). У міських, районних, селищних сільських та інших рад таких повноважень немає, тому прохання міського голови Мукачева до в.о. міністра охорони здоров’я створити госпітальний округ із центром у Мукачеві не матиме жодних наслідків.

док«Ще раз повторюю, що механізм створення госпітальних округів не розроблений, а їх фінансування не передбачене в Державному бюджеті 2017 року, – заявляє Геннадій Москаль. – У самому Мінздоров’я початок цього процесу вже не педалюють, як раніше, а відсунули мінімум на осінь цього року. Тому госпітальний округ за бажанням мукачівської мерії не буде створений ні в Мукачеві, ні навіть у Завидові. Рекомендую Мукачівському міському голові уважно читати документи перед тим як писати в Київ різні прохання«.

Pin It