«Ранкова кава ділової жінки» — вже незабаром в Ужгороді

Організатори пропонують активним та сміливим дівчатам й жінкам взяти участь у традиційному сніданку організації та провести час з користю

каваВедучою та модератором другої «Ранкової кави ділової жінки» в Ужгороді стане членкиня громадської організації «Ділові Українські Жінки», власниця, креативний директор та дизайнер ательє індивідуального образу Lili Bratus Atelier, ужгородка Лілія Братусь.

Тема другого сніданку «Я — Жінка: самоідентифікація»

Кожна жінка принаймні раз в своєму житті задає собі питання: а хто Я насправді? Які мої істинні цілі? Чи живу Я таким життям, яким дійсно хочу? А чого саме Я хочу? Чи успішна Я? Чи щаслива Я? Що таке Щастя особисто для Мене? Щасливою й успішною є та жінка, яка прийняла себе справжню, дозволила собі слухати і чути себе, яка любить і щиро цінує себе та своє життя, яка свідомо робить вибір — і бере відповідальність за своє життя на себе. Лише прийнявши себе справжню, ми можемо змінювати те, що нас не влаштовує, вдосконалюватись, розвиватись та дарувати світу Любов. А також бути достойним прикладом для наших дітей та інших жінок. Цей шлях не завжди є легким, але результат однозначно того вартий!

Організатори пропонують активним та сміливим дівчатам й жінкам взяти участь у традиційному сніданку організації та провести час з користю, поділитись власним досвідом в даній темі, обмінятись бізнес-контактами й зарядитись позитивом на робочий день!

Реєстраційний внесок становить 150 грн.
У вартість участі входить смачний і поживний сніданок від бару-пабу-клубу «Апріорі».

Реєстрація на захід обов’язкова за телефоном +38 067 264 65 51 Лілія

Місце проведення: бар-паб-клуб «Апріорі» (м.Ужгород, Набережна Незалежності 1).

Час проведення: 28 квітня 11.00 — 13.30.

Pin It