«Срібний мольберт-2017» — старт менше ніж за добу (відео)

Зворотній відлік розпочато

срібний мольбертВже завтра в Ужгороді стартує наймасштабніший мистецький проект цієї весни, -Всеукраїнський студентський конкурс з живопису «Срібний мольберт-2017».

Проводиться конкурс серед студентів 2-6 курсів вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації, які навчаються за спеціальностями «образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» і «дизайн».

Про ідею його започаткування та основний мотив ми вже неодноразово писали. У минулому році, восени, конкурс зібрав у нашому краї мистецькі таланти з різних куточків України.


Цього року вже визначено і призовий Фонд конкурсу.

За результатами конкурсу визначаються три переможці у кожній номінації. Призовий фонд становить: за І-е місце – 15 000 грн., за ІІ-е місце 10 000 грн., за ІІІ-е місце – 5 000 грн. Усі конкурсанти отримують сертифікати учасників та пам’ятні подарунки. Конкурсні роботи оформляються і видаються друкованим художнім каталогом.

Та організатори конкурсу стверджують, що грошові премії, не розглядаються ними як ключовий стимул для конкурсантів

«Насправді, наша мета – аби участь у конкурсі стала бажаним пунктом у портфоліо чи резюме майбутнього художника і пішла на користь усім талановитим юнакам та дівчатам, які приїдуть до Ужгорода» — зазначив Роберт Бровді у інтерв‘ю Громадському простору.

Наостанок залишається побажати учасникам «Срібного мольберту-2017» успіхів та творчого натхнення. 

Pin It