Спроба Балоги «домовитись» із Саакашвілі про повернення впливу над Закарпаттям зазнала фіаско

Лідер Руху нових сил Міхеїл Саакашвілі розповів про невтілене бажання одіозного нардепа зі Закарпаття вирішити питання щодо повернення влади Балоги на Закарпатті

У програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:30-20:30) повідомив Михайло Саакашвілі, екс-президент Грузії, український політик і ведучий програми «Інша Україна» на телеканалі ZIK, розповів про те, що Балога намагався домовитись із ним щодо Закарпаття:

«Коли я вперше був на Закарпатті, Балога сказав: «Треба домовитись». Звичайно, я його не знаю – як я можу з ним домовлятися? Вже потім я отримав інформацію, що більшість нових політичних сил, коли заходять на Закарпаття, то домовляються з Балогою чи Ланьом. Звичайно, ми цього не робили«.

https://youtu.be/l_W6A24_Fho

У продовження історії гість розповів, що після цієї поїздки на тому ж Закарпатті робили акцію, пов’язану з проблемами містечка Свалява – там на будівництві моста вкрали гроші.

«Я повернувся зі Сваляви до Києва і десь за тиждень після акції підпалили склад голови нашої місцевої організації. Його бізнес зазнав збитків. Я пропонував, що приїду підтримати. Вони казали: «Так-так, чекаємо». А згодом хтось інший відповів по телефону і сказав: «Вони не можуть вам відповісти. Але якщо ви приїдете, у нього є ще два склади, і він залишиться без усього», – пригадав Саакашвілі.

Лідер Руху нових сил зауважив, що Порошенко те ж, що робив у Грузії Шеварнадзе –домовляється з місцевими мафіозі. Він каже:

«Я вас не буду чіпати, але треба ділитися і ви маєте мені забезпечити безпеку, щоб не було ексцесів, щоб люди не хвилювалися». Це відбувалося в каденціях двох-трьох президентів з Ахметовим. Казали: «Це твій регіон Донбас, але ти має принести нам голоси, стабільність, щоб не було ексцесів. А ти можеш заробляти – ми допоможемо. Але треба ділитися», – розповів гість студії.

Водночас Михайло Саакашвілі наголосив, що українці хочуть змін сьогодні.

«Населення України – десь 38 мільйонів залишилось. Я тільки що був у Канаді на запрошення діаспори. Там є давня діаспора, але є майже мільйон нової! І вони говорять одне і те ж – не хотіли виїжджати з України! Вони кажуть, що їх кинули після Майдану, а вони хотіли змін. Переконують, що їхні серця залишились в Україні. Ці люди готові повернутися. А тут зміни відбудуться дуже швидко», – запевнив лідер Руху нових сил.

 

Pin It