Як в Ужгороді юні боксери за «Кубок Діда Мороза» змагалися (ФОТО)

Змагання відбувалися під егідою Ужгородської Федерації боксу

29 грудня в Ужгороді за ініціативи Ужгородської Федерації боксу пройшли боксерські змагання за «Кубок Діда Мороза-2017». Загалом у спортивних двобоях взяли участь 100 учасників із Ужгорода, Мукачева, Перечина, Іршави, Хуста та кількох районів нашої області, пише Унгвар.інфо.

З привітальним словом виступив Президент Ужгородської Федерації боксу Степан Молнар. Він відмітив високий рівень підготовки спортсменів, їхню жагу до перемоги, наполегливість у заняттях спортом. Президент УФБ побажав юнакам досягнути вершин спортивної майстерності, а також – обов’язково мати можливість відстоювати честь України на змаганнях міжнародного рівня.

Молодих спортсменів привітав і почесний гість спортивного свята – Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Юним боксерам  він побажав удачі та перемог у нинішніх і всіх наступних змаганнях та загалом на життєвому шляху. А також подякував представникам Федерації боксу України, суддям турніру і батькам, які вболівають за своїх дітей, підтримують для них здоровий спосіб життя керівникам Ужгородської федерації боксу. Окрему подяку було висловлено на адресу керівника Ужгородської Федерації боксу – Степана Молнара за наполегливу працю у сфері розвитку боксу та популяризації цього виду спорту серед закарпатської молоді.

 

 Відео зі змагань доступне за посиланням
Pin It